Terminy spotkań:


MAJ
06.05 PRUSZCZ Gminna Biblioteka Publiczna w Pruszczu, godz.: 17:00, woj. kujawsko-pomorskie 
07.05 KCYNIA Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Kcyni, godz.: 16:30, woj. kujawsko-pomorskie 
08.05
ŚWIEBODZIN Biblioteka Publiczna w Świebodzinie, godz.: 16:00, woj. lubuskie
08.05 BABIMOST Biblioteka Publiczna w Babimoście, godz.: 18:00, woj. lubuskie
09.05
 
SZLICHTYNGOWA Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Szlichtyngowej, godz.:16:30, woj. lubuskie
09.05 KARGOWA Gminne Centrum Kultury w Kargowej, godz.: 19:00, woj. lubuskie
10.05 ZDUNY Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny, godz.: 18:00, woj. wielkopolskie
14.05
STARY SĄCZ Powiatowa i Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Starym Sączu, godz.: 17:00, woj. małopolskie  
15.05
PIWNICZNA ZDRÓJ Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Piwnicznej-Zdroju, godz.: 17:00, woj. małopolskie
16.05 LIMANOWA Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej, godz.: 17:00, woj. małopolskie
17.05 PLEŚNA Gminna Biblioteka Publiczna w Pleśnej, godz.: 17:00, woj. małopolskie
18.05 TERESZPOL-ZAORENDA Biblioteka Publiczna Gminy Tereszpol, godz.: 16:00, woj. lubelskie
20.05 KOŃSKOWOLA Gminna Biblioteka Publiczna w Końskowoli, godz.: 17:00, woj. lubelskie
21.05 JEZIORZANY Gminna Biblioteka Publiczna w Jeziorzanach, godz.: 16:00, woj. lubelskie
22.05
ROKITNO Gminna Biblioteka Publiczna w Lubartowie (filia w Rokitnie), godz.: 17:00, woj. lubelskie
23.05 ŁĘCZNA Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Łęcznej, godz.: 11:00, woj. lubelskie
23.05 LIPINY Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku, godz.: 15.00, woj. mazowieckie 
24.05 GRODZISK MAZOWIECKI Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki, godz.: 18:00, woj. mazowieckie

CZERWIEC
11.06 BIELSKO-BIAŁA Książnica Beskidzka, Filia os. Złote Łany, godz.: 17:00, woj. śląskie

WRZESIEŃ
04.09 SZAMOTUŁY Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Szamotuły, godz.:18:00, woj. wielkopolskie
05.09 NOWE MIASTO NAD WARTĄ Biblioteka Publiczna Gminy Nowe Miasto nad Wartą, godz.:17:00, woj. wielkopolskie
06.09 ŚREM Biblioteka Publiczna w Śremie, godz.: 17:00, woj. wielkopolskie
10.09 WIERUSZÓW Miejska Biblioteka Publiczna w Wieruszowie, godz.: 16:30, woj. łódzkie
10.09 PAJĘCZNO Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Pajęczno, godz.: 19:00, woj. łódzkie
11.09 LGOTA WIELKA Gminna Biblioteka Publiczna w Lgocie Wielkiej, godz.: 17:00, woj. łódzkie
11.09 KODRAŃ Gminna Biblioteka Publiczna w Rząśni, filia w Kodraniu, godz.: 19:00, woj. łódzkie
23.09 UNIEJÓW Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie, godz.: 17:00, woj. łódzkie
24.09 LUBRANIEC Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Lubrańcu, godz.: 16:00, woj. kujawsko-pomorskie

PAŹDZIERNIK
01.10 WILGA Gminna Biblioteka Publiczna w Wildze, godz.: 11:00, woj. mazowieckie
01.10. NOWY PILCZYN Gminna Biblioteka Publiczna w Nowym Pilczynie, godz.: 14:00, woj. mazowieckie
02.10 OŻARÓW MAZOWIECKI  Biblioteka Publiczna w Ożarowie Mazowieckim, godz.: 18.00, woj. mazowieckie
03.10 WARSZAWA Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Praga-Północ, woj. mazowieckie
11.10 WAŁBRZYCH PiMBP „Biblioteka pod Atlantami”, godz.: 17:00, woj. dolnośląskie
15.10 WRZEŚNIA Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Września, godz.: 18:00, woj. wielkopolskie
16.10 WĄGROWIEC Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu, godz.: 17:00, woj. wielkopolskie 
17.10 TARNOWO PODGÓRNE Biblioteka Publiczna Gminy Tarnowo Podgórne, godz.: 18:00, woj. wielkopolskie 
18.10 CHRZYPSKO WIELKIE GOK i Biblioteka Publiczna w Chrzypsku Wielkim, woj. wielkopolskie 
24.10 WIELICZKA Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, godz.: 18:00, woj. małopolskie

25.10 CZECHOWICE-DZIEDZICE Miejska Biblioteka Publiczna w Czechowicach-Dziedzicach, godz.: 17:00, woj. śląskie 

 

W sprawie organizacji spotkania autorskiego, proszę o kontakt z:

JAROSŁAW KOŁAKOWSKI
e-mail: jaroslaw.kolakowski@eupartners.pl
tel.: 600 380 103