PREMIERA 3 KWIETNIA!

Już na początku kwietnia do księgarń trafi moja najnowsza powieść, pt.: "Wyrok na miłość". To wyjątkowy projekt, gdyż przeniesie czytelników w teatralny świat w sposób  nietypowy dla literatury.  Specjalnie do książki zostały skomponowane i nagrane piosenki, dzięki  którym czytelnik będzie mógł poczuć się jak widz wyjątkowego musicalu, którego powstawanie śledził w książce! Utwory powstały we współpracy z artystami wrocławskiego teatru Capitol.

O czym opowiada ta historia?
Seria przypadków sprawia, że dzieło debiutanta trafia na deski teatru Variétés. Powstaje spektakl utkany z ludzkich niedoskonałości, marzeń, niewyrównanych rachunków i zbiegów okoliczności. Czy to dla wielu początek przemian i koniec złudzeń? Czy kolejny sukces? Czy amator zostanie dramaturgiem, a zwyczajna dziewczyna uwierzy w moc marzeń?

Adam Mitoraj, prawnik, jest specjalistą od rozwodów. W skrytości ducha marzy o karierze dramaturga. O tym, aby jego twórczość pisana do szuflady ujrzała światło dzienne.
Igor Niesłony, jest dyrektorem prywatnego teatru muzycznego. To niełatwy człowiek, nie ma kryształowego charakteru, ale jest wizjonerem. Artystą przez duże A.
Marlena Zych, to sprzedawczyni w sklepie z sukienkami. Po latach spędzonych w toksycznym związku powoli wychodzi na prostą. Od życia, które nauczyło ją, że marzenia są niepraktyczne, oczekuje wyłącznie spokoju.

"Wyrok na miłość" przypomina, że realizacja pragnień to droga niełatwa i skomplikowana, obnażająca blaski i cienie ludzkiej natury. A sztuka jest jak zwierciadło, w którym możemy się przejrzeć.

SPOTKANIE AUTORSKIE W ZIELEŃCU - RELACJA

Spotkania z czytelnikami zawsze są dla mnie wyjątkowymi wydarzeniami. Czasem, kiedy możemy się spotkać, wymienić energią i spostrzeżeniami na temat literatury. 2 grudnia gościłam w Zieleńcu na zaproszenie Vital&SPA Resort Szarotka. Mikołajkowy wieczór poprowadziła Sylwia Winnik (na zdjęciu). Dziękuję wszystkim uczestnikom spotkania i serdecznie zapraszam na kolejne, które odbędą się już w Nowym Roku. Lista spotkań pojawi się na stronie niebawem.


RAISA ODKRYCIEM ROKU?

Zachęcam do obejrzenia recenzji pani Marioli Kłodawskiej. "Pięć minut Raisy" podbija serca Czytelników. :)